BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

How close is too close?

I can’t tell how close is too close and without knowing how far is too far I gradually get closer and closer.

Pamenu tą jausmą.
Pamenu kam pirmam buvo skirti tie žodžiai.
Pamenu tą šypt, kai po kelių metų sužinojau, kad vis tik prisiartinau per arti ir tai viską sugadino.

Vakar, iš oro, atsirado žmogus, kuris ėmė artėti link manęs mano greičiu, tik gal šiek tiek kitokiu metodu, negu tai darau aš.
Pirmą kartą gyvenime pasijutau kitoje barikadų pusėje - klausimai liejosi greičiau, negu spėjau atsakinėt, o nekantrumas, išlukštent prieš dešimt minučių sutiktą žmogų, tiesiog tvyrojo ore.

Šįkart ne aš buvau pasakotoja, besidalinanti savimi, o žmogus buvo tardytojas, norintis pats viską kuo greičiau išsiaiškinti.

Tai privertė prisiminti mano pačios pirmus bandymus atskleisti žmogų, kuris nenorėjo būti atskleidžiamas.

Nuo to laiko, praėjo nemažai metų. Aš paaugau, bet vis dar, sutikusi įdomų žmogų, bandau prisikasti iki pat jo esybės.

Sėdėdama pirmadienio vakarą bare su vienu jaunuoliu, pasakojau jam savo gyvenimo nuotrupas ir suvokiau, kad tapau labai savimi su kitais. Vėl tapau labai savimi. Savimi, kuriai patinka būti nesuvaidintai.

Įdomu, kiek labai savimi aš buvau prieš tuos keletą metų? Kai stengiausi išaugti į kažką geresnio, nepastebėdama, koks gėris ir taip jau esu.

Pastaruoju metu padaugėjo žmonių mano gyvenime. O su jais ir žodžių apie mane. Gražių žodžių. Žodžių, kuriuos išmokau priimti ir pasakyti ačiū, vietoj priešgyniavimo ir nepatikraus žvilgsnio.

Aš užaugau, - pagalvoju, valgydama pietums cheesecake’ą, kurį valgiau ir pusryčiams ir vakarykštei vakarienei, pietums bei pusryčiams.

Aš užaugau ir galiu kurti savo dietas, į kurias įeina cheesecake tris kartus per parą, neskaitant priešpiečių ir pavakarių.

Patiko (11)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: